1.4.2015 - PREPÁČTE ŽE SOM NEPRIDALA VČERA ČLÁNOK - 2.4.2015

02.04.2015 09:35

VČERAJŠÍ JEDÁLNIČEK: Cestoviny s omáčkou nivou a 2 rajčinkami 

POHYB: Nič :/ 

 

Včera bolo 1. Apríla a počasie tomu aj veru zodpovedalo. 15 min. SLNKO, 15 min. DÁŽĎ, 15 min. SNEH, 15.min KRÚPY. Škoda že som fotograficky :D zaznamenala len KRÚPY.

 

 

Včera mi napísal môj POSLEDNÝ EX s ktorým som sa rozišla asi pred 2 mesiacmi. Rozišla som sa sním kvôli tomu lebo PRE NIEKOHO SMIEŠNY DÔVOD ale verím že vy to pochopíte. Proste som sa hanbila za to že som tučná, nechcela som aby ho niekto videl s takou veľrybou ako som ja, Nechcela som aby sa na mňa pozeral, proste som sa nenávidela za to ako vyzerám. No ale každopádne bola aj je medzi nami chémia. Viete on neni Slovák A JE TO ČERNOCH :) Ja nemám absolútne žiadne predsudky práve že sa mi páči že je iný. No a proste mi včera napísal že mu strašne chýbam a či sa nestretneme. A ja som povedala DOBRE. Ani neviem prečo možno chýba aj on mne. A včera sme mali asi 2h rozhovor čo sa stalo a ako to snami teraz je a ako to bude. Viete ja by som sním chcela aj byt lebo teraz chudnem takže sa cítim dobre. LENŽE ako som vravela neni Slováka jeho rodičia sú moslimovia a on tiež síce on nie tak prísne ako jeho rodičia. A to je zlé lebo on by chcel byt tiež so mnou ale nechce byt so mnou ak by mi mal ublížiť TÝM že sa za rok, dva rozídeme kvôli tomu že nebudem schopná prejsť na ich vieru. Ja neviem či by som prešla alebo neprešla ALE ON nechce aby som prešla na ich vieru kvôli láske. Musela by som prejsť kvôli tomu že verím v ich boha. A TO je dosť ťažké keď neverím ani v toho môjho. A TAK TERAZ SME NA TOM TAK ŽE ROZMÝŠĽAME CO BUDE PRE NÁS DOBRE. Ale ja naozaj neviem !!! BABY PORADTE MI !!! 

 

A baby na povale som našla váhu z roku 5 pred Kristom ale aspoň voľačo dokiaľ si kúpim novú. A zistila som že už nevážim ODPORNÝCH 83 KG ale len O KÚSOK MENEJ ODPORNÝCH 80 KG. 

 

Dnes som piekla z babkou koláčik teda skôr ona ho piekla ja som pomáhala :D Ja variť neviem :D Každopádne vyzerá skvelo a je veľmi ľahký na prípravu. Dám vám sem link ak by ste ho chceli skúsiť. http://www.kreativita.info/pletena-nutelova-brioska/ ASI Z NEHO SKÚSIM KÚSOK OCHUTNAŤ ALE LEN KÚSOK. 

 

DNEŠNÝ JEDÁLNIČEK: Kúsok toho koláča vyššie, a špenát. 

POHYB: 20 min. steper, skákanie cez švihadlo + upratovanie 

 

 

...

perfectkarolinka.blog.cz

Karolínka | 03.04.2015

A nemôžte by spolu aj ked budete mať každí inú vieru? Musí to byť pre vás ťažké :( držím ti palce :*
a koláč vyzerá perfektne :) možno ho dakedy skúsim spraviť, ale neviem či sa mi podarí bez vajíčok :D

http://for-thin-kyasarin.blog.cz/

Kyasarin | 02.04.2015

Jídelníčky máš krásné, kéž by se držela jako ty, bohužel dneska jsem to vzalaa jak tornádo a vyžrala celej barák o.O.. o počasí mi ani nemluv, horší jsem nemohla na tu praxi chytnout, jako za trest, nejhorší tři dny mího života...
Jop a s tím klukem, hele, to je fakt a jedině na tobě, protže nikdo jinej než ty si s tím rozhodnutím pak žít nebude, jednej podle pocitů a podle srdce, ne pdole názorů ostatních! :) Rozhodni se dobře :) ♥

www.bill20.blog.cz

Bella.M | 02.04.2015

Oba dva jídelníčky jsou malé, ale chutné. Chápu tě, já jsem tedy spíše tichá a nevýrazná takže hledám někoho kdo mě oživý, asi jako ty, ale nějak to neřeším, je to dobré. Podle mě bys měla vědět sama co je pro tebe důležité :) Já ti v tomto moc neporadím :/ tak se drž! Muslimové jsou blázni občas. Nic proti :D

Šári♫

www.black-for-ana.blog.cz | 02.04.2015

Máš bombový jídlo! :) jsi šikula. Nedělala bych to, je to složité, ale muslimové? To není nic pěkného, asi ti nemusím nic říkat. Tady by ti třeba neublížil, nic by ti neudělal, ani jeho rodiče, ale nevíš jak by se v cizině choval, potom už tě odtamtud nepustí a je konec. Já bych radila vybodni se na to, bude lepší kluk, který tě bude chtít, neboj se. Dnešní jídelníček taky pěkný! :)

:)

Pusinka | 02.04.2015

S chlapama je těžké, takže držím palce, jídelníčky jsou krásné :) a ta buchta vypadá dokonale :))

Pridať nový príspevok