16. Február NEMÁM RADA NEDELE

16.02.2014 20:36

Denníček: Čo by som také zaujímave povedala z dneška, aha už viem budete sa smiať! Ráno sme z mojou BFF šli na prechádzku zo psami, a zrazu pozerám že jej pes ma celú pravú polovičku od niečoho oranžovo hnedého. Tak som jej povedala nech sa pozrie že čo to má. A zrazu sme to zacítili on sa vyváľal nie v hov** ale v srač** :D.  No nemilujte psov! :D. Ani si neviete predstaviť cestu domov. Okrem iného dnes zase v TV dávali tú reláciu NIKTO NIEJE DOKONALÝ a samozrejme minule ma zastavili tak som odpovedala asi na 50 otázok a asi 3 som nevedela no nedajú tam akurát tú čo som nevedela?! Bola to otázka že čo to v preklade znamená MADE IN. Samozrejme že viem že to znamená vyrobené v, ale ona to tak povedala že nie made in ale mejd in a to ma poplietlo tak som nevedela a teraz všetci sa ma pýtajú prečo som to nevedela a bla bla bla. Ach tá popularita je strašná! Dnes teda už včera sme si z mojou BFF povedali že prestaneme fajčiť. Celý deň som to zvládla no večer ma prepadol taký absťák že až tak som si jednu musela dať. Samozrejme že som na seba naštvaná, ale musím uznať že oproti 6 denne je jedna celkom dobre nie? Určite z fajčením chcem skončiť. Ale zabilo by ma keby som pribrala lebo väčšina ľudí čo poznám a čo mi hovorili že keď prestali fajčiť tak pribrali. Ale ja si myslím že preto pribrali lebo si namiesto jedla zapálili a keď prestali tak začali normálne jesť. K môjmu jedálničku sa mi vôbec nechce vyjadrovať! Na desiatu som zhrešila a aj večer ma prepadla mlsná, však uvidíte sami v jedálničku. Ale tak si hovorím že od pondelka to ide lepšie mám takú motiváciu väčšiu tak skúsim vôbec nezhrešiť. 

Jedálniček: 

R  : Ovsené škoricové vločky z mliekom 

D  : Dva tie pukancové ryžové chlebíky z paprikou a cottage syrom 

O  : Sójové kocky-náhražka mäsa pre nás vegetariánov s kapustou a paprikou 

Ol : Tri koláče a dve sušienky 

V  : Sójové kocky s kapustou 

V2 : Sójové kocky z tatarkou, jogurt asi zo štyrmikukuričnými chlebíkmi 

Pohyb:

- 4 min. video zamerané na medzeru medzi nohami http://www.youtube.com/watch?v=kJyZhOJ2Tag

- 5 min. video zamerané na spevnenie a vyformovanie pŕs http://www.youtube.com/watch?v=sYNprB9H1Ig

- 20 min. video Jillian 1 level http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

 

...

ibelieveicanfly79.blog.cz

Dátum: 17.02.2014 | Vložil: Demi

Náhodou ten jedálniček nie je taký zlý až na tie koláče a sušienky :D ale som presvedčená že dneska si to dala lepšie! ;) Držím palce s tými cigaretami. Aj otec prestal len tak z ničoho nič a kúsok pribral ale asi tak tri kilá. A to by možno aj tak prišlo z vekom :D Nechce spriateliť? :)

Jídelák

Dátum: 17.02.2014 | Vložil: Brandie

Náhodou, pěkný jídelák :) Ty koláče se určitě spálily při Jill, takže si to nemusíš vyčítat. :) A musím mrknout na to videjko zaměřené na thight gap, to by se mi hodilo :)

Pridať nový príspevok