18. December NOVÝ ŠTART

18.12.2013 17:09

Denníček Dnes som nebola v škole juchúú :D Pretože chodíme predávať na tie stánky a tak nemusíme už ísť do školy. Čo je ale super že dnes sme mali voľno aj na stánkoch takže som mala volný deň. Čo však neplatí o zajtrajšku budem tam mrznúť už od 09:00 až do 15:40 nejako to zvládnem dúfam. Aspoň nebudem myslieť na jedlo. Dnes som už od rána bola u jednej kamošky kde som si uvarila aj obed. A potom u druhej kde som si varila večeru no čo dodať mám super kamošky :D Mám však strach že som toho jedla až moc. Voda voda dnes som úplne zabúdala piť musím to napraviť. Ale za to som vypila 2 čierne čaje samozrejme bez cukru. Inak som aj zabudla napísať že som vegetariánka a snažím sa prejsť do vegánstva. Nie kvôli diéte ale proste životný postoj alebo ako by som to nazvala.

Jedálníček: 

R: nič 

D: nič 

O:Ako som vravela bola som u tej kamošky a obedovala som tam neviem presne čo v tom bolo varila to jej mamina tak som to aj cvakla. Naložila som si o trochu viac ako je na tej foto potom. Bolo tam sójové mäso, hríby, cibuľa, rajčina alebo kečup a neviem ďalej už. + Som si dala krajček chleba. + 1 jablko.  

 

Ol: nič 

V: Placka alebo lokš neviem teraz čo to je a je na tom paprika, rajčina, brokolica, šalát a kečup + korenie. 

 

Cvičenie: 20 min. steper, 400 preskokov cez švihadlo, www.youtube.com/watch - Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 - asi polovičku z toho videa 

...

all-about-me-and-my-life.blog.cz

Dada | 18.12.2013

mmm tá večera vyzerá dobre :D a asi to bola tortilla nie? :D

Re:all-about-me-and-my-life.blog.cz

Enny | 18.12.2013

Noo práve že lokš ale chutilo to tak isto v podstate :D

Pridať nový príspevok