19. Február TOTÁLNE DEŇ NA .....

19.02.2014 19:52

Denníček: Tento deň čo ku nemu povedať som rada že sa konečne skončí!!! Ráno som šla ku doktorke aby ma vypísala do konca týždňa tak som jej akože zakašlala a zahrala chrípku a samozrejme mi na to skočila ako vždy. No čo bolo horšie oznámila my že na budúci týždeň mi bude brať krv a taktiež ma čaká očkovanie! Strašne sa bojím injekcií vždy plačem :D a to nehovorím o ďalšom mega probléme že keď mi zbadá ruky samú popáleninu to bude ešte len ako to skryjem ako sa vyhovorím bože bože!  Len tak pomimo som spomenula doktorke že by som chcela nejaké doporučenie na letný tábor tam de sa chudne ale hneď ma zamietla že ja určite tam nepatrím a to sa teda mýli patrím tam! Ďalej mama ma nepustí s mojou BFF a jej rodinou do chorvátska asi 2 hodiny som preplakala a nepomohlo a tak som sa tam tešila! Zajtra musím ísť na políciu ohľadom alimentov a bude ma čakať zmena priezviska ale aspoň budem mať nový občiansky a dúfam že tento krát to bude lepšia foto ako minule. A aby toho dnes nebolo náhodou málo dostala som obľúbene KR*** !!! No neporazilo by vás? 

Jedálniček: 

R  : Cornfleky z mliekom ovsenými vločkami a banánom 

D  : Jabľčko

O  : Polievka, zemiaky chery rajčiny a katarská ... baby prisahám že kečup a tatrskú oddnes už nebudem len viete keď mne tak chutia obe ale nebudem!!! 

Ol : 3 pukancové chlebíčky 2 trojuholníky syra a asi 4 chery rajčinky a samozrejme kečup tatarká PRISAHÁM NAPOSLEDY!!! 

V  : Polievka

Pohyb: 

Dnes som tomu vôbec nedala mam na seba nervy ale to bolo naposledy už nesklamem ani seba ani vás! 

- 39 min. Steper

...

odpověď

Dátum: 20.02.2014 | Vložil: ana-friend

Přesně tak, půl litru, to už musí být abych vypila litr :/ mě prostě pít nechutná nebo já nevím :D .. jinak, mś to docela fajn až tatarka a kečup:/ ale to ty víš:)

odpověď

Dátum: 19.02.2014 | Vložil: Ko Ky

Neboj,ono to bude lepší,teď máš stres,tak se to takto projevuje

odpověď

Dátum: 19.02.2014 | Vložil: Ko Ky

tak já občas taky moc cvičení nedám,ale pak to musím taky dohnat jinak jsem nervní:)

Dopisovanie?

Dátum: 19.02.2014 | Vložil: Kejinkitka

Ak by si sa chcela niekomu zdôverovať, porozprávať sa, hoci ako píšeš, máš už svoju bff, tak napíš tu komentár, že máš záujem, a ja ti sem hodím email :). Budem rada. Nepíšem toto každému, ale ty, neviem čím, si ma zaujala...Ja som dievča, mám 17 rokov, napísala si mi na blog, či sa nechcem skamarátiť, avšak na ten blog už nejak nemám čas...(už som ti to hodila do článku môj problém menom sebapoškodzovanie, ale pre istotu, keby si si to neprečítala...)

Pridať nový príspevok