22. December NOVÝ LEPŠÍ PLÁN

22.12.2013 17:29

Denníček:  Dnes bol taký zaujímavý dníček. Ujasnila som si "HODNOTY", tým myslím že som si povedala že sa nebudem na seba hnevať ak mi niečo nevyjde budem to brať tak volnejšie. Všetko som chcela rýchlo, ale tak to nejde. Chcela som toho moc za krátky čas. LEPŠIE POMALŠIE A ISTO AKO RÝCHLO A V ŽIVOTE. A viete čo hneď ako som si povedala že to teda budem brať tak pomalšie tak dnes sa mi celkom aj darilo. Nie síce tak ako by som chcela ale nieje to také strašné ako to včerajšie obžerstvo. Na zajtra plánujem takú nie hladovku ale taký chudobnejší jedálniček. To len preto lebo budú na druhý deň vianoce a to som si viac ako istá že to bude katastrofálny jedálniček. ALE SOM SI VEDOMÁ ŽE SÚ SVIATKY. A preto som si stanovila neviem dokedy asi až pokiaľ nepôjdeme zase do školy že nemusím za toto obdobie schudnúť ale hlavne nemôžem PRIBRAŤ !!!  Dúfam že toto mi vyjde. :) 

Jedálníček:

R: 1 rohlík s maslom + čaj bez cukru 

D: nič

O: ryža + 6  čerešní  + vajičko take no veď to vidíte

OL: nič

V: to isté čo na obed len bez čerešní 

Pohyb: mám svalovicu ale myslím že už zajtra by sa to dalo ale dnes ešte nie 

...

http://jullyy.blog.cz/

Jully | 09.01.2014

Hlavne je si uvedomiť je nejde všetko hned rychlo a rychlo, chce to čas a vela času.
čo sa tyka svalovice tak neviem no :D u nas trener vravi že svalovicu treba aj cez bolesť rozcvičiť a potom to ide,a je to pravda,musiš dodržiavať pred cvičenim poriadnu rozvičku natahovaciu a po cvičeni strečing je velmi doležity, ked sa dostaneš do pravidelneho pohybu tak svalovica bude už iba minimalna alebo žiadna. :)

odpověď

Alexandra | 24.12.2013

Taky jsem vždy chtěla všechno HNED a když jsem neviděla výsledky... prostě se mi nechtělo a právě proto jsem začala dřív hladovět, protože tak zhubnu rychle, ale bohužel ne trvale a taky zhubnu na úkor svalové hmoty a tuky zůstanou. Vždy nakonec vyhrál zdravý rozum, cvičila jsem, jedla zdravě a šlo to pomaleji, ale trvale... Každopádně hodně štěstí, já teď taky jedla a pořádně :-), naštěstí je tomu konec, ale neříkám, že si už nikdy nic sladkého nedám :D, to určitě ne... Hodně štěstí :). the-equilibrium.blog.cz

http://estella-must-be-better.blog.cz/

Estella | 23.12.2013

Ahoj, ráda spřátelím, jen jsem se chtěla zeptat, na jakou dráhu hubnutí se chceš vydat? Zdravě a s pohybem nebo nejezením?

lemonshortbreak.blog.cz

Mona | 23.12.2013

Hm, je to ťažké, treba trpezlivosť ale zvolňovať by si určite nemala...!!!

all-about-me-and-my-life.blog.cz

Dada | 22.12.2013

To je škoda toho pohybu :/ Mohla si sa dáko prekonať aspoň na časti, kde svalovku nemáš. Ak je až taká strašná, ani zajtra sa ti nebude dať cvičiť. Hlavne sa treba riadne ponaťahovať pred cvičením. Potom svalovica nemá čo robiť :) A jedálniček máš pekný :)
Som rada že si si uvedomila o čo ide a že to nepríde hneď.
Ak priberem aspoň kilo, do školy nejdem :D Sme na tom podobne :)

Pridať nový príspevok