23 September AK NIEČO NEZMENÍM ZOMRIEM

23.09.2014 17:01
Dievčatá viete ku čomu by som nás a náš život prirovnala? K tomuto ... Na úplnom konci sveta na najvzdialenejšom mieste od civilizácie je budova z veľa maličkými izbami. V každej jednej izbe je zavreté jedno dievča, po stenách sú polepené samé obrázky thinspá a zdravej stravy a my sa na to stále pozeráme a porovnávame sa. Čím dlhšie sme tam tým viac vidíme ako sme nedokonalé. Navzájom počujeme naše zúfale prosby o pomoc, ale nijako si nevieme pomoct. Pretože z tej malej izbietky nieje úniku. A nikto z rodiny či priateľov nás nepríde navštíviť-zachrániť. Pretože za prvé nevedia kde sa tá budova nachádza a za druhé je to tak strašne ďaleko od nich že by tam neprišli. A samé dobre vieme že niekedy sa nám podarí s tej izby utiecť, no skôr či neskor sa tam vrátime samé naspäť či už dobrovoľne alebo nedobrovoľne. 
 
FUUU musím sa znova pozbierať. Musím si uvedomiť tie pekné veci v mojom živote. Je to ťažké lebo z mojej pozície vidím len negatíva. Ták čo by som zaradila medzi moje pekné veci zo života? Určite že mám tú najlepšiu kamarátku na svete !!! Ďalej Tento rok sa mi splnil jeden zo snov bola som pri mori s mojou BFF, už rok budem vegetariánka, za pár dní mám 19, narodila som sa ako zdravé dievča. Určite je ich viac vecí čo ma tešia v mojom živote ale tieto budú asi tie hlavné ... FUU je to ťažké bojovať zo sebou a sústrediť sa na to dobré a nepochovávať sa.  Ja to neviem dostatočne opísať ale ako keby sme tu boli dve. Ale v podstate to je jedno lebo obe máme spoločný cieľ. A to SCHUDNÚŤ !!! Už asi 4-5 dní sa snažím jesť máličko. Tak aby som schudla rýchlo ale aby ma neprepadli náhle záchvaty prejedania. 
 
A ešte jedna vec ktorú musím spomenúť. Táto vec ma zlomila a dohnala k slzám. V mojom momentálnom duševnom rozpoložení bolo toto ako rana na nos mala som chuť sa zabiť. No našťastie ma to adekvátne prebralo a uvedomila som si ... ŽE VŠETKÝM A HLAVNE SEBE UKÁŽEM ŽE TO ČO SI ZAUMIENIM AJ DOSIAHNEM !!! Pred pár snami som napísala jednej veľmi dobrej rodinnej kamarátke, ktorá pracuje ako doktorka. Bolo veľmi ťažké sa prekonať napísať jej a opýtať sa na to že akými liekmi alebo akou metódou by sa dalo účinne schudnúť. A ona mi napísala TOTO -                                                                                                                                                                                               PS: nech je to myslené s akýmikoľvek čistými úmyslami je to neospravedlniteľné ... 

...

jen tak

Ko Ky | 24.09.2014

jo to jsem měla o pohodě den:) chápu,ale tohle je dobře myšleno,tak to může být :D

odpověď

Ko Ky | 24.09.2014

To mi je líto, kam tě až dohnali a jakými slovami :( snad jim brzy ukážeš, jaká doopravdy jsi a že se jen tak zlomit nenecháš. :)

jen tak

Ko Ky | 24.09.2014

díky moc za palce:) jo nějak to zvládnu :)se jen tak nevzdám :)

jen tak

Ko Ky | 24.09.2014

vím,že to není žádná katastrofa, ale mohla bych mít lepší postavu a rozhodně jí i mít budu :)

Pridať nový príspevok