28 September NIEJE NIČ LEPŠIE AKO HLAD

28.09.2014 08:14

Ako som sa včera pokúšala zaspať, tak som zacítila niečo úžasné. Začalo mi škvŕkať v bruchu. Cítila som zasa hlad. Na perách sa mi zjavil úsmev. Studenými končekmi prstov som si pomaly prechádzala po bruchu. Stláčala som tuk do vnútra aby som cítila kosti. A z predstavami na to ako som štíhla som napokon zaspala. 

HLAD BOLÍ ALE HLADOVANIE FUNGUJE. 

Ani sama neviem dokedy budem musieť pokračovať v tomto jedení nejedení. Ale je mi to jedno, budem sa takto stravovať pokiaľ nebudem vážiť 49 kíl. Som akási, spokojnejšia keď si kontrolujem to čo jem a jem len raz za deň. Ale o to horšie to nesiem ak sklamem. Ku tomto jednorazovému jedeniu som sa dopracovala po tom čo som sa u kamošky po dlhšom čase len tak zo srandy odvážila. Našťastie tú váhu nikto nevidel bolo tam 81 kíl !!! Stála som tam ako obarená a pozerala som sa na to číslo. A vtedy som si uvedomila že už stačí že už to nebudú len márne pokusy o schudnutie TERAZ TO BUDE POSLEDNÝ KRÁT A PORIADNE. Lebo ak nie mohlo by sa stať všeličo. A tak som sa dnes vážila a mám cca 75 kíl čo vôbec nieje dobré ale je to lepšie ako 81. 

Je 12 hodín a už teraz by som mohla zverejniť tento článok a pridať tam moju dnešnú jednu porciu jedla. Lebo viem že nesklamem. Dnes to proste bude len to jedno jedlo a nič viac !!! 

 

Ešte jedna vec baby moc moc moc sa vám chcem poďakovať za komenty ktoré píšete. Je to pre mňa strašne veľká podpora. Koľko krát zvládnem nejesť len kvôli tomu. Hovorím si nejec čo na to povedia baby sklameš nielen seba ale aj ich. Tak ešte raz ĎAKUJEM !!! 

 

JEDÁLNIČEK:

R: nič

D: nič

O: MIX z ovsenej kaše, bieleho jogurtu, detskej výživy, 2 menších banánov a polky jablka.  

Ol: nič

V: nič 

 

...

Len tak ďalej

Anonymka | 12.06.2015

Ale PRD! Žiadne len tak ďalej! Koľko ma š rokov? Pre Boha dievča kde maš rozum...ja som chuda jak tago a všetci sa mi smejú že som neviem jaka anorektička a pri tom som len človek ktory vyžere celu kuchyňu a priberem ani nie kilo! Ty NECHCEŠ byť chuda! To len tvoj drbnuty rozum chce! Ničiš si život! Je to odporne a ubohe! Ty nevieš ake nasledky ma byť chuda! Je to najhoršie čo može byť..A vy ostatne sa tiež uvedomte omg ste nenormalne a šialene! Hah..na čo to tu vlastne pišem? Veď vy na to pridete aj sami a jak to budete ľutovať tak si na mňa spomeniete :)

Obdivuji tě!

Anabelle | 02.10.2014

Jsi šikovná a máš nesmírně silnou vůli. Jen tak dál!! :)

sweet-anabelle.blog.cz

odpověď

Ko Ky | 29.09.2014

Jsi moc šikovná a takové potěšení bych chtěla taky a neboj váha jen půjde dolů ;)

:)

Pusinka | 28.09.2014

Seš šikula :) držím ti palce :)) krásnej jídelníček :)

Pridať nový príspevok