9. Október ASI SOM NAŠLA SPRÁVNU CESTU

09.10.2014 18:34

Môj život sa vracia do normálnych koľají. Možno aj do lepších ako pre tím. Som za to rada už bolo na čase, ale zároveň sa bojím že toto je len obdobie ktoré predchádza zase PÁDU a DEPKÁM. Ale človek nikdy neviem čo sa udeje a nebudem myslieť na to zlé. Môj súkromný život vyzerá asi takto. ŠKOLA žiadna sláva ale čo by sme čakali !!! FRAJER dáva sa to do normálu ale budem ho musieť brzdiť sme spolu krátko a už som mu dovolila toľko vecí že sa bojím aby to tak rýchlo aj nevyhaslo ako náš vzťah. MOJA BFF nieje to ako kedysi ale zároveň to je lepšie aj horšie ale to bude tým že sa meníme máme viac rokov a tak ale vždy tu budeme pre seba. MOJA RODINA no comment. A teraz konečne prejdem na moju diétu nediéetu a cvičenie. Už 4 deň som na tejto diétke stravujem sa ako mám 5 krát do dňa a nemala som zaťiaľ žiaden prešľap mám toho veľa ale aj som neni hladná vôbec. A váha tá ide dole čo som vďačná z 81 je to 76,3 kg JA VIEM JA VIEM strašné ale môžem za to sama jedla som ako prasa + záchvatové prejedanie ale teraz to mám pod kontrolou. DÚFAM !!! A baby prepáčte že som poslednú dobu neni taká aktívna ale keď mám toho tak moc a niekedy som rada že prídem domov ľahnem si a spím. Ale budem sa to snažiť zmeniť. 

...

Jen tak

Dátum: 10.10.2014 | Vložil: Ko Ky

Tak to ti jen přeji,ať se to dostává do normálu a jsi sama se sebou spokojená. Neboj váha jde postupně dolů a bude to čím dál tím jen lepší. ;)

Odpověď

Dátum: 10.10.2014 | Vložil: Ko Ky

určitě to neuškodí si něco takové sepsat :) Není zač.:) neboj držím se :)

:)

Dátum: 09.10.2014 | Vložil: Pusinka

Jde ti to pěkně, se školou to mám taky tak, na kluky kašku :D, a se svou Bff plánujeme super víkend :3 Dej všemu čas, srovná se to, taky mám období, kdy je všechno strašné, ale pak se to vždy zlepší :)

Pridať nový príspevok