NAKONIEC VŽDY SKONČÍM ONLINE ---2--- 28.07.2015

28.07.2015 11:55

HLAVNÉ VECI ČO SA V MOJOM ŽIVOTE STALI: /Druhá časť/

5. CHALANI- Za ten čas čo som nebola na blogu boli v mojom živote 3 chalani. 

PRVÝ- Matúš. Už vyše pol roka ma balí ale tak že to každý vidí a už si z toho robia srandu !!! A mňa už to faaakt nebaví ja sním proste nebudem chodiť, absolútne to neni môj typ. Krpatý, okuliarnatý a navyše je z našej dediny. Proste nikdy !!! Už som mu asi 4156475742164857426415945947634569x povedala že som zadaná, že chcem byt sama, že neni môj typ a čo ja viem čo. A on stááále proste nevie pochopiť že sním nebudem.  Kamaráti vymysleli že ANKÚŠA - anka v ktorej je kus matúša !!! Och dúúúfam že ho to čoskoro prejde. 
DRUHÝ- Abdul. Už to spolu ťaháme 8-9 mesiacov tým štýlom že chvíľku sme spolu potom zasa nie, áno, nie, áno, nie. A síce je môj typ páči sa mi a všetka chémia funguje proste ma to takto nebaví. Nechcem byť ako malé decko chcem mať normálny vzťah. Len neviem či Abdul je ten pravý. A ani neviem či by som chcela aby bol ten pravý. NEVIEM ...

TRETÍ- Matej. Podobný prípad ako MATÚŠ. Avšak stým rozdielom že neni z našej dediny, jeho pokúšanie ma zbaliť trvá asi len mesiac a neni mi taký odporný ako Matúš. No napriek tomu neviem či by som to sním mala skúsiť alebo nie. Je hrozne milí to áno ALE ja teraz budem chcieť byť asi sama. NEVIEM vôbec neviem akým smerom čo sa týka chalanov !!!  

HELP ME !!! čo mám robiť ? 
 
6. BRIGÁDA. Už asi 2 týždne pred koncom školy a až do predtýždna som brigádovala na jednom nemenovanom kúpalisku v jednom nemenovanom bufete. OTRAS, KATASTROFA toto ma napadne pri pomyslení na moju brigádu. Každé ráno v neskutočnom horku šliapať na bajku 7km na to debilné kúpalisko. Keď som tam konečne dorazila teploty vonku už šplhali okolo 30 stupnov ráno o 9. No to najhorsie prislo  keď ste vošli dnu do bufetu vždy tam bolo paralelne o 10 stupňov viac ako vonku. Čiže katastrofa. A to nehovorím o tom ak ste stáli nad hrncami tam bolo ešte väčšie teplo. Ak ste sa ráno doma nestihli naraňajkovať smola v bufete bolo toľko roboty že najbližšia OBEDŇAJŠIA prestávka bola o 17:00. A to nehovorím o šéfovi ktorý bol totálny koko* stále nás obchytkávala, stále vám chodil za riťou aby vás mohol zjeba* že to robíte zle, že raz šalát krájate moc na tenko potom zas moc na hrubo PROSTE stále nadával. Moja BFF tam vydržala robiť 4 dni, ja až niečo vyše mesiaca. AŽ RAZ jedného pekného dňa som prišla uťahaná domov osprchovala som sa a šla som pozerať TV. A zrazu mi začala byť neskutočná zima vonku 35 stupňov a ja som mrzla v pyžame, župane a  paplónmi na sebe o 2h neskor zasa strašná horúčka. Hlava my šla puknúť klby ma boleli nevedela som sa ani pohnúť. Tak sme šli do nemocnice na pohotovosť. A TÝMTO BY SOM SA PREMOSTILA DO BODU 7. 
 
7. SALMONELÓZA. Keď som prišla na pohotovosť netušila som čo mi je a z čoho mám zimnice, horúčky, bolesti hlavy, bolesti kĺbov, hnačky, a pocit na vracanie. V nemocnici sa ma pýtali že kde pracujem a keď zistili že v takých horkách tak si mysleli že mám prehriaty organizmus dali mi infúzie a ostala som tam cez noc na druhý deň mi urobili nejaké vyšetrenia dali infuzku a hajde domov. Bolo mi čim dlej lepšie no hnačky a vracanie my neprešlo dodnes v pondelok volali za výsledky že asi to bude salmonelóza a že mám prísť a nejaký čas by som pobudla na infekčnom. Čo určite nepripadá do úvahy kedže sa na salmonelu neumiera nikam nejdem. Veď čo by som bola taká blbá ? už som schudla asi 4 kilá pretože všetko čo zjem je do 20 min. vonku toho sa ja nevzdám !!! :D 
 
Tak a to by bolo všetko. VŠETKO HLAVNÉ ČO SA UDIALO V MOJOM ŽIVOTE KÝM SOM TU NEBOLA. Od zajtra začnem pridávať už klasické články. Aj čo som zjedla koľko som cvičila veď viete :) 

 

...

porad

Cherry | 23.09.2015

Ahooj,
mas super blog.Potrebovala by som poradit ako schudnut zoo 68 kg na 51 kg pri vyske 164 cm.Ako by som sa mala stravovat a kolko min behat denne ?Dakujem za kazdu radu.

ahoj :)

hyori | 31.08.2015

vidím že si sa pohla z miesta a naozaj sa ti darí :) budeš aj naďalej prispievať? rada čítam tvoje články, si veľmi inšpirujúca. :)

..

Kate | 22.08.2015

Ahojky no koncne som našla aktuálny blog o ane. Držím ti palce v chudnuti len tak ďalej aj ja som už začala po dlhej dobe zas a normalne sa držím bez problemov zistila som že keď nebudem vnímať hlad tak to proste ide samo a je to super ;-) :-) :-) a snáď ti už je lepšie :-)

jennifer

jennifer-thin.blog.cz | 13.08.2015

Ďakujem za komentár, urobil mi veľkú radosť ♥ aj ty máš moc pekný blog:) k tvojmu najnovšiemu článku mi nejde pridať komentár neviem prečo:/ skús si pozrieť nastavenia....váha je nádherná ale najviac ma zaujal ten diétny denníček..kde by sa dal zohnať?:)

Avy

http://avylove.blog.cz/ | 29.07.2015

Salmonelozu jsem měla jako malá holka a co si tak pamatuju, je to dost děsný :D snad ti bude brzy lépe :) Máš moc příjemný blog, nechceš spřátelit? :)

anorectic.blog.cz

anorectic | 28.07.2015

Ahoj, ráda spřátelím :)

Pridať nový príspevok