NAKONIEC VŽDY SKONČÍM ONLINE 27.07.2015

27.07.2015 11:31

Jediné vysvetlenie prečo som tu skoro 5 mesiacov nebola JE. Je že som začala navštevovať psychiatričku ktorá my dosť pomohla. Dala mi lieky, rozprávala sa so mnou a ja som prestala riešiť moju postavu PRÁVE NAOPAK začala som sa mať rada. Lenže už asi 2 mesiace som si nebola pre lieky. A zasa som spadla do tohoto sveta z ktorého niet cesty von.

Je mi jasné že veľa vecí sa tu zmenilo. Ako prvé teda bude že sa pokúsim znova zapojiť do tohoto šialeného sveta a obehám vaše blogy.

DÚFAM že mi aj tento krát poskytnete vašu podporu. JA vám môžem sľúbiť že ja vám tú moju podporu poskytnem. 
 
HLAVNÉ VECI ČO SA V MOJOM ŽIVOTE STALI: 
 
 1. Začala som chodiť na box. Tréningy máme 3x do týždňa. Pondelok, stredu a piatok. Hodinu a pol. Ale ľudia to sú také tréningy že dovidenia. Vždy si siahnem až na dno svojich síl a som spotená ako myš. No napriek tomu som sa do boxu zamilovala !!! Super tréneri KTORÝ vám nič neodpustia a donútia vás urobiť všetko aj keby ste pri tom mali zomrieť. Na tréningu sme 2-3 stále baby no asi 20 stálych sexy chalanov :D Jediná vec čo ma štve že teraz cez prázdniny su neni treningy začíname až v septembri.   Noo na konci školského roka sme sa dohodli že si dáme také rozlúčkové posedenie ako my boxeristi pri pivku ... A fuuu dopadlo to pri vodkách a uuuplne super !!! Hodím vám sem foto aby ste mali akú takú predstavu. No tieto foto sú už dosť staré z netu už aj telocvičňa je novšia a aj chalani sú nový.    
 
2. Celé moje JA sa zmenilo. Nechcem napísať že sa zo mňa stala suka ALE už neriešim zbytočnosti ako voľakedy, už ma nezaujíma čo si kto o mne myslí, už automaticky niektorých ľudí prehliadam. Naučila som sa že samota je lepšia než spoločnosť s falošným človekom. Začala som robiť to čo chcem ja, neriadim sa druhými. A toto moje nové zmýšľanie sa aj odzrkadlilo na mne samej. A to tak že som si dala do nosa piring, mam krikľavé gélové nechty, zmenila som úplne štýl obliekania. ANO ANO ANO ako si to prasa mohlo dať crop top - vidíte o tomto hovorím proste mi to je jedno páčilo sa mi to a je mi jedno že niekto bude hovoriť že som v tom ako prasa. 
 
3. Nová korytnačka. Mám novú lásku. Ja ako vegetariánka som zásadne proti kupovaniu zvierat zo zverimexov. ALE túto krásnu korytnačku ALŽBETKU mi priniesol ujo z Belgicka čiže som ju musela prijať.
 
4. ŠKOLA. Asi to bude aj škoda reči, ale proste mám potrebu o tom napísať. 3 ročník teda koniec 3 ročníku bol veľmi chaotický, stresujúci a čo ja viem čo ešte. Proste tento rok som moc škole nevenovala čiže som viac v škole nebola ako bola. A potom na konci školského roka to boo hrozné. Zbierať známky, písať písomky ktoré som nepísala, odpovedať z učív z ktorých som neodpovedala, opravovať známky ... KONIEC strašne vyčerpávajúce. No zvládla som to. Už ma čaká len rok TEN slávny maturitný ročník. Neviem si to predstaviť kedže tri štvrtina učiteľov odchádza z našej školy prídu úplne cudzí ľudia A MOŽNO sa v septembri ani naša škola neotvorí tým pádom budem musieť prestúpiť v maturitnom ročníku čo bude mega super !!!Už teraz sa zabijem popredu !!!
 
FUUUHA UŽ SOM TOHO NAPÍSALA DOSŤ. MYSLÍM ŽE ZVYŠOK DOPÍŠEM ZAJTRA. VEĎ KOMU SA CHCÚ ČÍTAŤ LITÁNIE. Ešte by som sa chcela venovať týmto OKRUHOM ??? môjho života. 5.CHalani - 6.Brigáda - 7.Salmonelóza

...

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok