Nemala dostatok síl, aby v tom pokračovala.

13.12.2017 09:00

Nemala dostatok síl, aby v tom pokračovala. 

 

Tak...

Je to tu...
Znova sedím sama v tmavej izbe. Na nohách mám notas a rozmýšľam či sa znova prihlásiť. No je jasné ako to dopadlo. 
Snažila som sa. Boh mi je svedkom. Ale postupný sled neustálych prehier vo mne zanechal pocit, že výhra mi nieje súdená .
Naposledy som tu bola 13.8.2016. Čo je už dosť dlhá doba... Veľa sa toho stalo... Priznala som sa, prekukli ma. Chcela som sa zabiť... Začala som chodiť psychiatričke. Dostala som sa na viaceré psychiatrie. Liečila som sa tam na PPP. 
NEPOMOHLO MI TO !!!
Zlyhala som. Už nemám kam ísť. Už mi nemá kto pomôcť. A tak sa jej vzdávam. Vyhrala, prehrala som... Keď sa pozerám do mojej budúcnosti, nevidím nič. A tak len ticho sama v tme dúfam že prítomnosť nebude trvať dlho. 
ANA a MIA prosím! Zachráňte ma! Už nevládzem! A tak sa vám znova poslušne odovzdávam!!! 
 
 
 
Všetko sa zlomilo 24.12.2016 na Vianoce. Chcela som to skončiť. V ten moment ako sa s kuchyne ozvalo "Poďte večerať" som pochopila že už nemám silu bojovať s tým skurveným jedlom. Pojedla som tabletky, zapila vodkou a čakala som na koniec... Prebrala som sa. V nemocnici GA. Ten pocit... Po jednom dni ma previezli na psychiatriu do TT. Celé moje okolie bolo v šoku. Nik nechápal. V TT sa doktori snažili niečo zo mňa dostať. No ja som za 14 dní nepovedala ani slovo o tom čo ma trápi... 
Až už som v jednej ruke držala prepúšťaciu správu a v druhej kufor, som sa rozhodla. Rozhodla som sa zachrániť. A tak som im to všetko povedala... A tak ma previezli do Zálužia na 7 týždňov kde mi mali údajne pomôcť. Prijali ma ako pacientku s PPP a seba poškodzovaním. Bolo to zvláštne... Byť pacientkou psychiatrie. Pár dní pred odchodom som tam spoznala chlapca. 
No netušila som ako moc mi zmení život... (Zamilovala som sa. Láska ako hrom. Láska na prvý pohľad. Neskor keď už sme boli obaja vonku sme spolu začali chodiť.) VZ mi vôbec nepomohlo. No on bol moja záchrana, moja spása, moje všetko, ... Na nejaký čas som bola vyliečená. On ma z toho dostal. Pravá láska ma vyliečila. Ale časom to už nestačilo... Ana sa zasa dostala do velenia. Najprv som to tajila. Bola som čerstvo odmaturovaná, bola som v zahraničí, mala som skvelú robotu, mala som jeho. Nemohla som a nechcela som veriť že je to znova tu... No nakoniec som mu to povedala.
Presvedčil ma o tom že musím znova vyhľadať pomoc. Nechcela som sa vzdať môjho  naoko dokonalého života, ale chcela som byť zdravá a slobodná. A tak ma znova prijali na psychiatri v TT. Po asi 10 dňoch ma previezli do Pezinka... Ó áno dotiahla som to až do Pezinka. Moj pobyt tam trval 13 týždňov... A to už je doba. A vtedy sa so mnou rozišiel... Ani len si neviete predstaviť ako som sa cítila. Aká obrovská rana to bola. Liečba bola viac než len náročná. 
Ale úspešne som to dobojovala až do konca. Ako jedna z mála... Pomohlo mi to. Bola som z toho vonku. Už žiadna ANA a MIA. Po pár dňoch na slobode sme sa sním znova dali dokopy. Vysvetlil mi prečo to spravil. Prečo sa so mnou rozišiel. Chápala som to, ale on asi nechápal mňa, keď mi to dokázal urobiť. Ale ak by to neurobil, nikdy by som sa z toho nedostala sama za seba, robila by som to len pre neho. 
A zasa, na malú chvíľu bolo všetko dokonale krásne... No ako to už býva o nejaký, nie moc dlhý čas som tomu znova podľahla. A ani náš vzťah nebol ideálny... Všetko sa mi rúcalo. Znova... A tak som sa dostala na 12 dni na psychiatriu do GA... Nepomohli mi... Po prepustení som sa s ním rozišla... Milovali sme sa no ubližovali sme si. Po našom rozchode som si o 4 dni našla iného chlapca. Viac menej z trucu... A dnes to už je 5 mesiacov čo som s tým druhým. A jediné čo viem že niesom štastná. 
A som znova v piči... Na konci síl... Trápim sa, a moc... 

 

Diskusná téma: Nemala dostatok síl, aby v tom pokračovala.

Wau

Dátum: 13.12.2017 | Vložil: Wolfy

Páni, neskutečný životní příběh. Jinak vítej zpět mezi námi kočko. Doufám, že se ti bude dařit ;) W.

Ahoj.

Dátum: 13.12.2017 | Vložil: Šáša

Ahoj,
Všimla jsem si tvého komentu u Barys n blogu, tak jsem si říkala,že na tebe juknu. Těší mě, že je tady i někdo s vyšší váhou. Já měla na začátku roku odporných 94 :((
Jestli chces,tak mrkni na blog sasa-hubne.blog.cz budu ráda za podporu, na oplátku tě též ráda podpořím ;)

Pridať nový príspevok