PRED začiatok 6.1.2015

06.01.2015 15:52

Teším sa že už je po sviatkoch, teším sa že začne škola, teším sa že od štvrtku budem chodiť do posilky, teším sa že som zase na blogu. 

Ako som sa sem dnes asi cca po 2 mesiacoch znova prihlasovala POVEDALA SOM SI buď alebo. Buď už konečne schudnem alebo zomriem ako 200 kilová žena. Chcela by som veriť že schudnem ale bojím sa že cely môj život bude jeden vecný kruh raz budem hore a raz dole ... 

Dnes som objavila staronovú diétu ABC. Strašne moc som ju chcela držať už od dnes ale nemohla som lebo hneď ráno som sa prejedla ako taká sviňa...

No každopádne som sa prekonala tým že som cvičila po strašne dlhej dobe. Vytiahla som steper a kráčala a kráčala a kráčala a ... Až som na ňom bola hodinu. 

 

Moj pitný režim nieje bohvie čo zatiaľ som vypila len  jeden pollitrový pohár vody z citrónom ale dúfam že do večera dám aj ten druhy. S PITNÝM REŽIMOM MÁM VŽDY PROBLÉMY ... 

 

Ja viem cely tento deň no proste žiadna sláva ale som nakopnutá a zajtra idem už naplno !!! :) 

 

 

...

Ko Ky | 08.01.2015

Přeji Ti,ať se vždy na něco těšíš, i když by Ti nemělo být dobře, protože když budeš mít radostnou pohodu, tak tu špatnou tím zavrhneš a to je lepší než si jí připouštět. ;)

:)

Pusinka | 08.01.2015

Držím ti palce :) ty to zvládneš, hlavně se nestresuj to ti při hubnutí uškodí, zkus si udělat relaxační odpoledne, to mi pomáhá :)

Sophie | 06.01.2015

pitny režim si vycvičíš, ja som pijavala kedysi aj 7-8litrov za den, znižila som to na maximálne 6, lebo sa mi už zavodnovalo telo..
musíš si evriť, nepochybuj, potom sa nič nepodarí..

Pridať nový príspevok