SOM BLÁZON ? 15.2.2015

15.03.2015 14:23

Cestou domov v autobuse som držala v ruke tieto výmenné lístky od doktorky - 

A nerozumela som tomu kedy som dospela do takéhoto štádia že budem musieť ísť k psychiatričke. Som blázon ? JA UŽ ANI SAMA NEVIEM ... V poslednej dobe sa v mojom živote DOJEBA** skoro všetko na čom mi záležalo. Kamarátky sú na mňa permanentne nahnevané tým pádom s nimi stále riešim srač** ktoré zo mňa ťahajú energiu a nemám sa komu zdôveriť --- Rozišla som sa s priateľom --- V škole mám toľko hodín vymeškaných že budem rada ak  ma nevyhodia --- V utorok 17.3. mám skúšky na vodičák ktoré ma tak strašne desia --- Moja váha je 83,2 kg z čoho mi je tak zle že by som sa najradšej zabila ... KEBY SOM VÁŽILA 49 KG ALEBO MENEJ VIEM ŽE ŽIADNE TAKÉTO PROBLÉMY BY SOM NEMALA !!! 

 

Jediná pozitívna vec v mojom živote je momentálne MÔJ BLOG A SAMOZREJME AJ VAŠE BLOGY.

Kam/komu inému by som sa zdôverila.    
 
Som tak hnusná pri pohľade na mňa sa mi chce plakať. Už sa ani nepozerám do zrkadla, nemôžem. A SOM TAK SAMA :/ ... 
 
ALE dosť o mne. BABULKY ja sa vám strašne ospravedlňujem že som tu nebola nechodila som sa pozerať ako sa vám darí ani nič. LEN VÁS PROSÍM nehnevajte sa lebo ja už nikoho okrem vás nemám. A ako sa darí vám? TIEŽ máte takéto"super" obdobie života ako ja ? 
 
MUSÍM SA SNAŽIŤ NIEČO SCHUDNÚŤ LEBO V TOMTO TELE AKO JE TERAZ UŽ NEVYDRŽÍM !!! 
 
 

...

Kyasarin

http://for-thin-kyasarin.blog.cz/ | 15.03.2015

Ahoj Enny. Píšu tohle podruhé, jednou mi lagnul pc :D
Chápu tohle období, sama si procházím něčím dost podobným, akorát bez psychiatra a těch zameškanejch hodin. Škola je to jediný, co mi udržuje jakžtakž stálej režim, jinak bych se snad zavřela doma a nechtěla už nikdy vylézt ven... No já měla dělat zkoušky 30. na autoškolu, ale kvli praxi mi to nevyšlo, tak až v dubnu (díkybohu, jezdím jak prase..) Ale držím ti palce a přeju spoustu následujících světlých dní :)

Nemam blog:D

Lilly | 15.03.2015

Ahoj strasne ti dekuju si moc hodna..ale ja bohužel blog nemam..spise měla jsem,ale kdyz jsem odešla od pocitaca tak tam prisla moje Mamka a vsechno to rekla tatkovi a udelal z toho pekne peklo ze sem si založila anablog a pohadala se cela rodina ale pak uz se vsichni usmířili..uz to Mamka ani nikdo jiný.Takze se nezlob ale muzu ti dat email,snad ti to nevadí :/ nediv se ze je takovy divny ale nemohla sem nic jiného vymyslet :D aby na nej nikdo nepřišel..: monsterhighbea@gmail.com

Ana - podpora

Lilly | 15.03.2015

Ahoj potrebuju pomoct prosim :( potřebuji podporu někoho s kým bych se mohla spratelit a jit do any společně :/ jinak tvůj blog je opravdu úžasný !:3

Re:Ana - podpora

Enny | 15.03.2015

Lilly ja veľmi rada spriatelím aj ti budem podporou LEN SI MI NENECHALA LINK NA TVOJ BLOG A NEVIEM AKO TA NÁJSŤ :/

Re:Re:Ana - podpora

ZuzkaProAna | 15.03.2015

Můžu se přidat? Blog jsem si sice založila teprve dneska, ale tuším, že to bude těžké...
zuziproana.blogspot.com

Pridať nový príspevok