Vrrr NEŠIEL MI NET ale chvála bohu že už ide 22.3.2015

22.03.2015 11:21

Vo štvrtok 19.3.2015 som zo sklonenou hlavou šla ráno do školy strašne sa mi tam nechcelo. A tesne pred vchodom mňa a moju BFF zastavila učiteľka že či nechceme isť do Trenčína na Beauty forum 2015. VLASTNE JE TO TAKÁ VÝSTAVA KOZMETIKY, A JE TAM VŠETKO LACNE, SÚ TAM VŠELIJAKÉ NOVINKY, NAMAĽUJÚ VÁS TAM SPRAVIA VÁM TAM PORADENSTVO PROSTE VŠETKO ČO  SA TÝKA VZHĽADU TAM JE. Tuje pár foto čo som tam nafotila + ako ma namaľovali. 

V piatok 20.3.2015 som bola u kamošky  ona ma chameleóna a korytnačku, a ja ako moc milujem zvieratá tak som sa s nimi hrala cely deň. 

A v sobotu 21.3.2015 som bola s moju BFF na prechádzke v našom lesíku a trhali sme fialky a tak krásne mi voňajú teraz v izbe. 

A potom sme sa rozhodli že sa pofotíme že možno nejaká jedna foto zo 100  bude dobrá. No ale potom keď som sa dnes pozerala na tie foto chcelo sa mi plakať vyzerám ako VEĽRYBA !!!

A KU TOMU VŠETKÉMU MI DNES TÁ MOJA BFF POSLALA FOTO AKO SI ROBILA ROZTRHANÉ RIFLE !!! SKORO SOM ODPADLA ACH AKÁ JE CHUDUČKÁ VIETE AKÉ TO JE STRAŠNE JA JU MAM RADA NADOVŠETKO ALE TÝRA MA TO. !!!!!!!!!!!!!!!!

TO BY BOLO NA DNES ASI VŠE. Zajtra pridám nejaký normááálny článok z JEDÁLNIČKOM a CVIČENÍM. 

 

...

http://for-thin-kyasarin.blog.cz/

Dátum: 22.03.2015 | Vložil: Kyasarin

Ou ta je vážn hubeňounká.. moje sestřenka je Slovenka a taky má 46kíl a já jsem vedle ní jak sádelnatý prase, je to vidět vždycky o prázdninách když tam přijedu a jsme spolu týden u ní a chodíme na koupáky a pod. :/ Držím palce aby se dařilo, teda, takový akce u nás nevedeme jako jsou u vás ve škole, to by se mi líbilo :D Bohužel, já jsem ze zemědělky :D

www.bill20.blog.cz

Dátum: 22.03.2015 | Vložil: Bella.M

No jo, já to chápu, je to hrůza. Podíváš se na dvou kamarádku a je ti do pláče, že jsi tlustší, než ona, já to tak měla vždy. Na základce byla vždy moje BFF lepší a hezčí než já, kluci jí chtěli :) a mě? Nikdo, jako vždy, tak to chodí. Ona je dnes hubenější než já, má asi 55 kilo, takže doufám, že se to brzy změní :) ale tlustá nejsi :) to líčení na fotce vypadá moc hezky :)

Pridať nový príspevok