VSTÁVAM A IDEM ĎALEJ !!! 10.1.2015

10.01.2015 08:47

Dno, bahno, bída, pád, jak se mi to mohlo stát.
Kde mám teďka sílu brát, jednodušší je to vzdát.
Drž hubu! Nebuď sráč, ukaž, že jsi hrdý rváč,
vstávej, makej, musíš vstát, nesmíš se s tím kurva srát.

Kdo se s tím popere, toho čeká výhra, úspěch, víra, dvojnásobná síla.

BABY :/ Musím sa vám priznať... Veľa som rozmýšľala či to sem napíšem alebo nie ale nakoniec som si povedala že to sem napíšem bude to ako moja SPOVEĎ. - Proste včera večer som sa prejedla :/ A nebudem sa ospravedlňovať že som bola hladná pretože som nebola !!! Proste som mala také chute také silné že som si nevedela povedať nie :/ Vravela som si NEJEC NEJEC ved nie si hladná ALE aj tak som to do seba pchala... :/ ČO VŠETKO SOM ZJEDLA ? 3 koláče, 5 trojuholníkov syra a dve misky halušiek s kapustou :/ JA viem strašné ALE STALO SA ...  Jediné čo mi zostáva je nehať to tak a ísť ďalej. VEĎ 3 DNI SA MI TAK DARILO a potom toto NEVADÍ budem sa tváriť že sa to nestalo a pokračujem ďalej. 

CVIČENIE-
Ako som včera spomínala tak si budem cvičenie upravovať podla jedla. A kedže som sa včera prejedla... Tak dneska som si pridala niečo málo k cvičeniu. 

                                 

: 60 brušákov 

: 25 min. steper, 411 kcal, 2962 krokov

: 27 min. Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1
: 5 min. Drive By Inner Thighs Challenge - zamerané na medzeru medzi nohami 
JEDÁLNIČEK-
Dnes mám za úlohu neprekročiť 400 kcal. 
Zjedla som 2x hrnčekovú polievku - 40 kcal, zemiaky vajíčko a 5 cherry paradajok - cca 320 kcal
  
 

 

...

WOW

alica | 11.01.2015

Wow , si vážne chudá , síce si sa prejedla , ale to je pohoda z 500 kcal sa cely deň vydtžať a ak cvičíš tak to už vôbec ! Naozaj si chuda :-) ;-) :-) ;-)

Re:WOW

:) | 11.01.2015

TO NENI MOJA FOTO :D kiež by :D tá baba na foto má tak 50 kíl ja mám 80 :)

http://jullyy.blog.cz/ | 11.01.2015

ahoj. zase son späť po neviem akej dlhej dobe. A nič si z toho nerob ja viem je to naozaj zly pocit, ale ide sa dalej, aj ja taketo stavy mavam a potom sa citim uplne pod psa a najradšej by som to všetko vratila späť.:)

Sophie | 11.01.2015

no vidičák si robit ez takyto upršano usnezený čs nneni veru žiadna vhra :/ ja som ho robila tak isto dva roky dozadu, ugh :/ ..
inak písala som ti sem už 2x komentár rano a vobec mi to nešlo pridat..neviem prečo..

www.sophie-light.blog.cz

Sophie | 11.01.2015

bez pádov to nepôjde, o to viac y ta to malo motivovat :) ako s abudeš pstupom asu tesit, že už takéto prezierky nemávaš, drž sa zlatík
PS ja ked mam zravku je to ešte horšie, ale zas u mna potom pride na rad mia no.. :/
kiss kiis♥

http://pro-ana-krtko-2015.blog.cz/

Mommi | 10.01.2015

Joooooj strašne rada spriatlím :) Pamätám si na tvoj začiatok úplne prvý :) Vtedy som bola tiež nejako čerstvo ovečka pro-ana....a viem že si bola jeden zo vzorov :3 A strašne Ďakujem za koment <3 To číslo 6tam dnes bolo :3 ale veď keď budeš náhodou čítať článok uvidíš sama :3 ....... a Priznať si chybu je prvý krok :) a hej ten pocit že niesi hladná ale zožereš nakoniec pol chladničky poznám dôverne -.- ..... ale ty si sa udržala dá sa povedať dobre pri tom prežere... :) Držím teda palce a som mimoriadne rada že ideš ďalej so vztíčenou hlavou :) Ja viem že na to máš a že cieľ tvoj sa bude len približovať <3 Držím veľké palce :)

http://for-thin-kyasarin.blog.cz/

Kyasarin | 10.01.2015

To přejídání znám až moc dobře. Ale obdivuju to že jsi to dokázala napsat a motivovat se k většímu pohybu. Dnešní jídelák je perfektní :) Jinak pokud nevadí, ráda bych se spřátelila :).

dreambodyn.blog.cz

N. | 10.01.2015

To znám, dřív jsem to dělala pořád, hlavně když jsem byla doma o víkendu a vždy večer, cpala jsem do sebe, co ss do mě veslo, takže jen pevně doufam, že me nic takovýho už nezastihne. Člověk hold hlad prekona, ale chuť málokdy. Každopádně se nevzdavej, prejdi to, stalo se a jdi dal, hlavně pokračuj! Budu ti držet palce!

Rika | 10.01.2015

Máš pravdu, musíme ísť ďalej. :) Ďakujem za povzbudenie. :) A tú výzdobu si tam nechaj, pokojne aj do veľkej noci, potom ju len vymeníš. :D Ak ti robí radosť tak to netreba riešiť. :D

idecided.blog.cz

idecided | 10.01.2015

Buď v klidu, tak to tak občas mám. Několik dní se mi daří, mám z toho radost a z ničeho nic to prostě podělám.. No nic, hlavu vzhůru a pokračuj! :)

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok