ZAJTRA SKÚŠKY NA AUTOŠKOLU !!! Bože pomáhaj mi :) 16.3.2015

16.03.2015 16:07

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tu je také menšie ♥ ♥ THINSPO ♥ ♥

Ktorý obrázok sa vám najviac páči ? 
Za mňa 3 rad 3 obrázok. 
 
Škola dnes 7 hodín čiže 315min. ak nerátam prestávky. Celý tento čas som bola úplne duchom  neprítomná. Ani neviem či a čo sme preberali. 
 
A teraz som doma píšem na blog A POTOM si môžem ísť robiť testy na autoškolu. Rátam tak do 1-2 v noci. Robíme skúšky stou mojou BFF a neprežila by som ak by ona spravila a ja nie. ALE STRAŠNE SA BOJÍM STRAŠNE MOC MOC MOC. Zajtra na mňa myslite a držte mi palce budem to potrebovať baby.  
 
Včera som rozmýšľala nad tým ako cestou sa vydám. Či zvolím diétu alebo sa budem len snažiť jest málo. Samozrejme + Cvičenie. Ako som chodila po vašich blogoch narazila som u teba KYASARIN na toto - 
 Strašne ma táto diéta zaujala a zapáčila sa mi. Chcela som od dnes na ňu nabehnúť lenže keď mne sa tak strašne nechce rátať KCAL. Tak som sa rozhodla že zatiaľ sa budem snažiť jesť málo 1x 2x denne a potom neskor určite ju skúsim. Ale každopádne som vám ju chcela ukázať lebo je super a možno sa niektorej z vás zapáči. 
 
JEDÁLNIČEK:
Ryža s vajíčkom posypaná trochou niva sirom a na vrch som si dala také štipľavé korenie a omáčku.
 
 CVIČENIE: 
nič - nechcem aby to znelo ako výhovorka ale kedže mám zajtra tie skúšky na vodičák nechcem mať svalovicu. Ktorú by som určite mala lebo som už dlho necvičila. 
 
 
 

 

...

..

Dátum: 17.03.2015 | Vložil: ana-friend

ahoj:) já teď taky nejsem moc aktivní,ale ráda tě podpořím:) .. zkoušky určitě zvládneš,jídelníček hezký:))

Kyasarin

Dátum: 16.03.2015 | Vložil: http://for-thin-kyasarin.blog.cz/

Jé jsem ráda že jsem inspirovala, i když konkrétně já jsem z této diety musela nakonec sejít, vůbec mi nevyhovovala :) Na ty zítřejší zkoušky držím moc moc palce, určitě se podaří :) Co se jídla týče, skvělý a ten pohyb se ti ani nedivím, ono potom když ty namožený svaly ještě v autě ztuhnou + nervozita.. hrozná kombinace :) Já to dneska zkazila, ale nezoufám... mohlo to dopadnout hůř a já mám aspon motivaci celý týden ted makat :)

www.skinnygirldream.blog.cz

Dátum: 16.03.2015 | Vložil: Skinny Bitch

Ráda spřátelím, jdu si tě zapsat :) tu autoškolu určitě zvládneš:)

:)

Dátum: 16.03.2015 | Vložil: Pusinka

Pěkné, držím palce :)

.....

Dátum: 16.03.2015 | Vložil: fat-horror.blog.cz

Držím ti palce,určite to dáš :)
P.S. Dnes si toho spapala fakt málo.

..

Dátum: 16.03.2015 | Vložil: ZuzkaProAna

Já jím teď 2x denně a málo. Mám to tak teprve asi tři čtyři dny a už mám první výsledky. :) Zítra na tebe budu myslet! :))

Pridať nový príspevok