Vek: 23 r.                                                                                                                                                                                                                        

Vždy hľadám dobro, aj napriek tomu, čo zlé som videla. Je to môj spôsob hľadania. Milujem tú čistú mágiu nehynúcej nádeje.

Denníček + Jedálníček

Čím horšie tým lepšie ? ...

02.09.2019 12:02
Mám začať jesť mäso ...  Prvá odpoveď bola samozrejme NIE ! A nasledoval obrovský vzdor a plač. Moje námietky nepadli však na úrodnú pôdu.  Je nepredstaviteľné čo som prežívala v hlave keď som si položila otázku, PREČO NEJEM MÄSO ? A ja som si nebola istá odpoveďou... Ja milujem zvieratá, všetky zvieratá ale je to naozaj ten jediný dôvod ? Nad touto otázkou som rozmýšľala celý týždeň ale márne. A tak som pochopila že asi tam bude aj niečo viac. Čo sa potvrdilo v sekunde keď som sa...

Dnes som vyhodila tú sprostú váhu !!!

30.08.2019 15:16
(Moj blog od dnes naberie trochu iný smer.  Už nechcem byť dievča čo chce byť za každú cenu chudé, UŽ CHCEM BYŤ DIEVČA KTORÉ JE ZDRAVÉ !!!  Zopár starých článkov si tu nechám nech sú mi varovaním. ) Ráno, hneď ako som vstala a vyliezla z postele, postavila som sa na tú nenávidenú-milovanú váhu.  Oh samozrejme že nie hneď ako som vstala, najprv treba ísť na WC, viete odľahčiť telo najviac ako to ide. A samozrejme vždy sa treba vážiť len nahá. Nesmela byť na mne ani len gumička...

↓↓↓

12.07.2019 07:40
Včera a predvčerom moja strava nebola ideálna... Ale nebolo to žiadne nechutné veľké mastné obžerstvo. Pohybovala som sa okolo 300-400 kcal a teraz som mohla zjesť okolo 1000 kcal. Nevešám hlavu dolu.  Idem jednoducho ďalej.  Mám pred sebou dlhý pracovný víkend tak sa majte krásne a oddychujte. :) 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>