♥ -1,4kg a celkový úbytok -4,6kg ♥

07.02.2018 08:30

PRVÝ DEŇ V NOVEJ PRÁCI !!!

Všetko prebiehalo super. Záučanie mi ide ako po masle keďže som už v obchode pracovala. Na predajni budem sama !!! Čo je bomba !!! Lebo nikto ma nebude buzerovať ani ohovárať... A veď vieme ako to chodí v robotách... Budem pracovať na dlhý krátky tíždeň čo mi aj vyhovuje, a budem pracovať 13h. Ale beriem to tak že čím času v práci tým menej času s jedlom :) 
 
RANNÁ VÁHA !!!
Skoro som odpadla od radosti. Ale po tom víkende si to aj zaslúžim lebo sa snažím. V pondelok som síce nepridala jedálniček ale jedla som 5x a naozaj malinké porcie no a včera som celý deň nič nejedla až večer jeden chleba čo do mňa napratal priateľ. Pozná moj problém a bolo mu niečo podozrivé... Tak som to akože bez problémov zjedla... Ale to ste mali vidieť ten vnútorný hnev... Ach !!!
Čo sa týka cvičenia. Necvičím. Nie že by sa mi nechcelo len proste ten moj lakeť, nechcem ho vobec namáhať. Teraz keď mám novú prácu si nemožem dovoliť aby ma niečo bolelo. Ale zatiaľ váha ide dole aj bez cvičenia. Veď čo by nie z takého slona !!!
 
Veľmi Vám ďakujem za komentáriky ♥ Ľúbim Vás ♥ Držte sa !!!
PAPA Vaša Enny ♥♥♥

♥♥♥

xskinnyx.blog.cz

Dátum: 07.02.2018 | Vložil: Sim

to je dobre, ze ti to jde a vse zatim vyhovuje :) mas pravdu, cim vic v praci, tim mene jidla...ja si to rikala taky, kdyz jsem v lete byla na brigade za kasou a vzdycky o pauze na svacine jsem se tak prejedla, celou dobu jsem koukala na hodiny a odpocitavala kdy bude svacina a kdy se konecne nacpu a kdy uz pujdu domu, abych se zase nacpala :( me nepomohla ani ta prace, ja si cestu k prejidani nasla vzdy a vsude coz je hruza
gratulujuu :) to je super, jen tak dal :) ono to ted v ty praci pujde dal dolu ta vaha

Hanka

Dátum: 07.02.2018 | Vložil: frndelinka.blog.cz

pokud chceš držet půst aby jsi byla zdravá, je to ok, vysvětli to příteli a on to musí pochopit. Pokud je to rádoby dieta pro rychlé hubnutí, zklamu tě. A dále s tím loktem, co to je za blbost. Vždyť můžeš cvičit nohy, dělat kardio (nohy). Takže nevymlouvej se sama před sebou ;-) Já věřím, že to zvládneš a donutíš se :-*

Hanka

Dátum: 07.02.2018 | Vložil: frndelinka.blog.cz

Děkuji za blahopřání. Já se nemám ráda, já se miluju. Asi není na světě nikdo, koho bych milovala víc (jako třeba je tam rozdíl minimální ale já vždycky vedu), a právě proto, že sebe miluju nejvíc, mám na sebe i největší nároky. Když nemáš vysoké nároky, nemáš ani vysoké cíle - můj názor.

Moja, ty se hrozně vymlouváš

jajinkamkt.blog.cz

Dátum: 07.02.2018 | Vložil: Jajinka

To je moc dobře, že s ti v práci líbilo. A taky to, že tam budeš sama. Já mám kancelář taky jen pro sebe a hned vedle je prodejna, kde je vždy jeden z mých kolegů. Takže když nechceme, tak spolu nekecáme a když ano, jsme kousek od sebe. K úbytku váhy gratuluju!

Pridať nový príspevok