♥Znova a zas 85kg -5kg♥

19.02.2018 08:58
♥Ahojte kočky♥Ďakujem Vám za komentáre!♥
Moja váha je ku dnešnému ránu 85kg, čo nieje bohvie čo. Ale zasa na druhej strane je to už 5kg čo som schudla. A to je super !!! Pokračujeme ďalej. 
Tento týždeň by sa mi mohla už váha pohnúť smerom dole. No uvidíme ale budem sa snažiť. 
Moje jedálničky sú cca takéto. Počas práce celý deň nejem vôbec možno len sem tam ak prídem večer domov si niečo zobnem. A ak nepracujem snažím sa jesť 5x, no aj to take ľahšie jedlá. No málokedy je to 5 porcií väčšinou je to menej nejaké 3-4.
Čo sa cvičenia týka. Necvičila som už dlhšie. Bola som strašne moc vyťažená, nová práca, prerábanie domu,... Ale teraz už to bude voľnejšie tak sa budem snažiť aj cvičiť. 
 
Mám potrebu sa rozpísať na tému LEGÍNY!!!
Strašne ma na duši trápi tento fenomén. Viete keď 13h sedíte v práci a okolo vás prejde miliarda ľudí. Tak sa nedááá si toho nevšimnúť...
Nechcem však haniť všetky legíny. Dokonca aj ja sama ich rada nosím. Ale len tie čo nepresvitajú, samozrejme. A vždy sa snažím mať zakrytý zadok. Veľmi málo si ich obliekam do spoločnosti. No skoro vždy ich mám oblečené doma a napr. keď idem von so psíkom. 
Pretože legíny niesu kus oblečenia ale spodné prádlo. Samozrejme teraz hovorím výhradne len o klasických čiernych legínach. Ktoré sú len o niečo málo hrubšie ako silonky. 
No a rozrušujú ma tie ženy a dievčatá ktoré takéto polo priesvitné legíny bez hanby nosia. Oči sa mi prevracajú a hanbím sa za ne. 
VŽDY im presvitá niečo... Napr. celulitída, spodné prádlo, hygienické potreby..., a vôbec celý zadok a predok... A to nehovorím o tom že každý jeden človek nie len chlap na Vás bude pozerať ako na kus masa... 
A preto kričím!!!
Dievčatá a ženy noste legíny so štipkou sebakritiky!!!
 
A vy kočky aký máte na to názor ? 

♥♥♥

tessa

Dátum: 20.02.2018 | Vložil: dropsofhappines.blog.cz

Legíny nemám ráda. Nosím takov= cvičící z H&M, a to jsou jen na doma na cvičení,max třeba na veřejnost když jdu s košem. :D Nosím ale poslední dobou punčochy (taky doma ale), ale musím k tomu mít samozřejmě dlouhé triko pod zadek.
Ty legíny se mi nelíbí ani na hubených slečnách. Prostě eee.

B.

Dátum: 19.02.2018 | Vložil: Healthy-body.blog.cz

5kg je super výsledek! :) Já se snažím jíst každé tři hodiny, ale taky mi to občas prostě časově nevychází :/.
Co se týče legín, tak s těmi průsvitnými souhlasím. I když má holka vážně krásnou postavu, tak když to prosvítá, už mi to vážně nepřijde sexy. Nejvíc smutné je, že většinou se takhle ukazují slečny, co by naopak měly nějaké věci schovat. Teď to nemyslím zle, ale je to prostě tak.
Naopak co se týče neprůhledných legín, tak mi vážně nevadí, když je vidět zadek. Proč ne. Když má holka pěknou postavu, tak mi to vůbec nevadí, naopak. Ale to je zase případ pro ty, co si to mohou dovolit :D.

Pridať nový príspevok