-1,1kg ZÁZRAK !!!

01.02.2018 08:47

Dnes v noci som sa budila na to že som hladná. Snívali sa my nočné mory. Snívalo sa mi že som pojedla všetko čo bolo doma a že som potom plakala a plakala... Naštastie to bol len sen.

Ráno som išla na váhu s veľmi maličkou dušičkou. Myslela som si že buď priberiem alebo to bude stáť. A skoro som odpadla keď som zbadala že je tam o 1,1 kg menej !!! 

Veď samé musíte vidieť že nedržím nijakú hladovku. Skor by som povedala že sa prežieram... No je pravda že každý deň cvičím a snažím sa jesť 6x denne.. A tiež je pravda že mi práve skončili mesiačiky. Tákže asi jedno s druhým. 

Bože kiež by už aj na mojej postave bolo niečo vidno... Nejaký malinký rozdielik... Už len čakám kedy mi niekto z mojho okolia povie, JEEE NESCHUDLA SI NAHODOU? A v tom momente asi odpadnem. Lebo to je ten najlepší pocit na svete !!! 

Ták už je to 10 dní čo cvičím Jillian Michaels. Tým pádom budem mať dnes za sebou level1. Strašne sa teším !!! Jednak ma už unavovalo cvičiť stááále to isté dokola. A jednak viem že mám 1/3 za sebou!!! Gratulujem si ♥♥♥ Prvých pár dní sa mi strašne moc nechcelo a mala som hroznú svalovicu ale to už je fuč. Už mi zostávala len zotrvať. 

 

VČERAJŠÍ JEDÁLNIČEK:

R - Pohár mlieka + chlieb s tuniakovou nátierkou = 433kcal
D - Polovica banánu = 61kcal
O - Kelová polievka = 160kcal
Ol - Sucháre s tuniakovou nátierkou + cherry rajcinky a uhorkou = 244kcal
V - Sucháre s tuniakovou nátierkou a šunkou + cherry rajcinky a uhorkou = 260kcal
 
VČERAJŠIE CVIČENIE:
30min. Jillian Michaels = -482kcal
Trávenie potravín 10% = -116kcal
 
Celkový príjem kcal = 559kcal

(Už aby to bolo že ?!)

 

♥♥♥

Hanka

Dátum: 01.02.2018 | Vložil: https://frndelinka.blog.cz

Gratuluju, hladovění nikdy nikam nevede, takže dobře že jíš.

Páni, jak je ta fotka, tak já mám teď postavu jak holčina "po" ale vypadám furt tuctově, nezajímavě, tlustě. Prostě fuj fuj.

https://beatam-vitam.blog.cz/

Dátum: 01.02.2018 | Vložil: K.

Gratuluji k úbytku! :) A Jillian je super, taky jsem ji odcvičila. :D

Tessa

Dátum: 01.02.2018 | Vložil: www.dropsofhappiness.blog.cz

Jéé, gratuluji k úbytku váhy! To jsou hned hezčí rána, co? Rozdíl bude co nevidět, na mě to je třeba poznat jen kdyžsi vezmu něco uplého, což bylo právě včera,měla jsem pod bílou košilí černé tílko, a toho si právě všimla kolegyně :D
A s Jillen máš můj obdiv, hrozně mě to nebavilo cvičit :D

Jully

Dátum: 01.02.2018 | Vložil: https://jullyy.blog.cz/

Takéto sny neznášam, a v noci sa zobudiť s pocitom hladu, ked tak pomože pohar vody na zaplnenie.
Gratulujem v ktomu úbytku to je super!!! :) Cvičenie Jillian Michaels zbožňujem je užasna, cvičievala som to stále kedysi :)

Pridať nový príspevok