10 minút týchto cvikov urobí s vaším bruchom zázraky už po týždni!

14.02.2014 13:31

 Najproblematickou partiou je jednoznačne brucho. S pribúdajúcimi rokmi sa rýchlejšie usádzajú aj tukové vankúše a bez pohybu sa ich nezbavíte. 10 minút týchto cvikov urobí zázraky nielen s bruchom, ale aj s celkovou postavou!

Nežiadúce tukové zásoby sa na bruchu objavujú extrémnou rýchlosťou. Nesprávnym stravovaním nám pribudnú nové a nové faldíky už behom týždňa. Podobne rýchlo sa ich však dokážeme zbaviť, chce to len odhodlanie a pevnú vôľu. 

Vybrali sme pre vás sériu aeróbnych a posilňovacích cvikov, ktoré nielenže rozpália vaše telo a odstránia tukové vankúše, ale zároveň pomôžu spevniť pokožku v oblasti brucha. Spevňovanie a budovanie si plochého brucha si však vyžaduje dlhší čas. Jednoduché cviky v stoji, striedajte dynamickými pohybmi a tiež cvikmi, ktoré využívajú lakte na udržanie váhy celkového tela. Skúsenejšie ženy môžu vyskúšať aj náročné cviky na ruky, pri ktorých sa ale zapájajú všetky časti brucha. 10 minút týchto rozmanitých cvikov sa vám bude zdať ako hodina, no verte, že práve toto je spôsob, akým môžete zhodiť kilá expresným spôsobom. Navyše, štíhly pás dodá vašej postave ten správny ženský tvar a vďaka nemu budete pôsobiť ako nový človek. Pocítite to aj na sebavedomí.

VIDEO: Pozrite si 10 cvikov v priebehu 10 minút, ktorými pochováte tukové vankúše na bruchu - https://www.youtube.com/watch?v=TLiYYpDBWtU

...

Som obezná

Dátum: 15.02.2015 | Vložil: Melody

Ja chcem schudnúť mám 40 kilo 160 cm a 14 rokov

CHCEM SCHUDNÚŤ

Dátum: 22.12.2014 | Vložil: Vanda

Ahoj. chcela by som schudnúť. Mám hroznú postavu. -_- vážim 72 kilo približne. a meriam 168 cm. Chcela by som vážiť asi tak 50 kilo. Čo mám robiť?

Re:CHCEM SCHUDNÚŤ

Dátum: 25.01.2015 | Vložil: Rebeka

Ahoj ja som mala podobný problém. Bola som obezná mala som 100 kilogramov. A to som mala len 15 rokov a 170 cm. Mala som úžasný problém. Teraz mám 16 rokov a som oveľa ľahšia vážim len 50 kilo.
Som štíhla. Ale stále mám pocit,že som tučná. Aj sa tak vidím v zrkadle. Mne sa podarilo schudnúť tak,že som nič nejedla 2 mesiace a stále len cvičila. Chcela by som ešte schudnúť. Hoci mi viacerí vravia,že som anorektička. Neboj raz budeš štíhla kočka. :-)

Pridať nový príspevok