10 minút týchto jednoduchých cvikov urobí s vašou postavou zázraky

15.02.2014 13:02

 Chudnutie v pohodlí domova už dávno nie je nereálne. Netreba sa však spoliehať na posilňovacie stroje, ale pracujte radšej s vlastným telom. Vyskúšajte túto sériu cvikov na 10 minút denne a uvidíte, aké zázraky to urobí s vašou postavou!

Ideálna ženská postava by mala byť v tvare presýpacích hodín, aby dokonale vystihovala ženskosť. Jedným z najdôležitejších partií je jednoznačne brucho. Zbavte sa preto nadbytočných faldíkov a pneumatiky vymeňte za kocky. Cvičiť môžete pokojne aj v pohodlí domova, a to na mäkkej podložke. Za desať minút môžete prejsť od striedavého kmitania nôh vo vzduchu cez dvíhačky s pokrčenými nohami, ktoré sa používajú pri cvičení pilatesu. Pri týchto, na pohľad jednoduchých cvikoch, je brucho namáhané a posilňované. V sede dokážete robiť taktiež cviky s vystretými nohami do pravého uhla smerom hore a jednoduchých dvíhačiek tvárou a rukami smerom ku kolenám. 

Chudnutie a spaľovanie tukov v oblasti brucha by nemalo byť krátkodobou záležitosťou, ale pravidelnou potrebou. Hoci sú tieto šikmé a brušné cviky veľmi jednoduché, skrývajú v sebe veľa. Nejde totiž o namáhanie v podobe sily, ale naopak pomocou vytrvalosti a jej postupného zvyšovania. O tom, že desať minút denne nie je málo a dajú sa využiť skutočne naplno, sa môžete presvedčiť aj sami.

Pozrite si sériu cvikov, ktoré môžete robiť 10 minút denne. Vďaka nim dosiahnete perfektne vyrysované bruško a odrazí sa to na vašej postave:

https://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo

...

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok