36. Deň (-0,7kg celkovo -6,9kg)

02.03.2018 09:02

Áno áno áno! Ide to! Pohlo sa to! A smerom dole! Strašne sa teším. Dnes ráno mi už nič iné nehrmelo hlavou len to ako sa pôjdem odvážiť, a či schudnem. Chvíľu som len tak stála nahá pred váhou, a bála som sa toho čo uvidím. Tak som zatvorila oči a vykročila... A váha klesla!!! Jupí.
Ale snažím sa! Bojujem ako lev za každý schudnutý gram. Myslím že každá z nás vie čo takýto boj obsahuje... Snažím sa cvičiť, jesť najmenej čo to len ide,...
ALE IDE TO !!! A zachviľu verím že budem tam kde chcem. Už nechcem na váhe vidieť tú skurve*ú 8 !!! Už by to chcelo aspoň 7... Aj keď ani to tiež nie je žiadna výhra.  No každopádne 83,4 kg je úžasné oproti 90,0 kg... Už aj teraz môžem byť na seba hrdá! Ach ale keď ja na sebe nevidím žiadne zmeny... A Vy ?!?!?! Kedy ste na sebe pozorovali prvé zmeny?
MOJE JEDÁLNIČKY
Za stredu - celý deň nič až večer malá porcia špagiet.
Za včera - celý deň nič až večer malá porcia zemiakov
Pohyb za oba dni: Práca 13h
Včera sme sa tak rozprávali s jednou dievčinou s vedľajšieho obchodu. Až nejako prišla reč na váhu a chudnutie a toto celé. Ona sa ma snažila poúčať... Mňa... :D Bože keby len tušila že ja som v tomto už level expert a pravdepodobne viem viac ako ona o tom bude vedieť za celý život. Samozrejme ja som tvrdila že ja som zo sebou spokojná a bla bla bla... Ona mi na to povedala že ale vieš že niektoré dievčatá že vraj až preháňadlá používajú ?! Skrz to aby schudli. A že či si nemyslím že im šibe... A že z toho vznikajú všelijaké problémy, bulímia a anorexia...  Ach asi viete aké to pre mňa bolo... Ona prakticky rozprávala o mne, o nás... O tom aké sme sprosté... No proste keby som jej mohla čo i len trochu povedať, prečo a načo ... Ale nemohla som.
Bože a už by mohla táto zima isť tam odkiaľ prišlááá !!! Dúfam že Vám nie je taká zima ako mne... :D

 

♥♥♥

b.

Dátum: 03.03.2018 | Vložil: Healthy-body.blog.cz

Moc gratuluji k posunuté váze! :)
Já na sobě první výsledky začala pozorovat asi po měsíci přibližně a všichni ostatní okolo mě taky :).

meandmybestfriend.blog.cz

Dátum: 03.03.2018 | Vložil: Wolfy

Och moja. Mám z tebe takovou radost :) Ano i já miluji jak o takýchto věcech někdo začne mluvit a já se jen usměji. Kdyby tak jen věděli...Neboj změny za chvilku uvidíš. Jen vídáš se každý den a tak ti příjde že se nic neděje. Jen tak dál...vydrž a za chvíli bude na váze i ta 7. Moc ti držím palce, už tak si dokázala hodně ;) ♥ W.

www.pretty-flower.blog.cz

Dátum: 02.03.2018 | Vložil: April

level expert :D :D :D poznám, mám kamošku ktorá začala chodiť do fitka, má trénera... čo on povie je sväté, hoci my vieme svoje :)

Nechceš spriateliť? Často nenájdem blog niekoho s podobnou váhou akú mám ja, mohli by sme sa podporovať. :)

www.walerie-skinny.blog.cz

Dátum: 02.03.2018 | Vložil: Walerie

Šikovná jsi. Máš právo být na sebe hrdá, protože zhubnout skoro 7 kg za 36 dni je pro mě strašně obdivuhodné! Jako pokracuj tak jak doteď a určitě brzy půjdou vidět i změny na postavě! Podle mě to chce jen čas, ale nepřestávej i když je nevidíš! Jednou ráno se probudíš a uvidíš je! Ano určitě to okolí už začíná vnímat, jen ty potřebuješ trochu více viditelnější změny abys to na sobě spozorovala. To tak je, protože se každý den vidíš c zrcadle. <3 Jsem na tebe pyšná a jen tak dále! <3

my-slim-diary.blog.cz

Dátum: 02.03.2018 | Vložil: RiRian A.

Tak tento tvoj článok sa mi veľmi páčil! :) Bol taký úprimný, od srdca.. Máš právo byť na seba hrdá, to čo si už doteraz dokázala, je úžasné! Najťažšie sú totiž začiatky, postupne sa z toho stane zvyk a pôjde to skoro samo, pretože ti je ľúto prestať, keď za sebou vidíš prvé väčšie výsledky ako teraz- ja väčšinou zmeny spozorujem tak po mesiaci a pol, niekedy ani to nie, skôr ma na to upozorní okolie.. Podľa mňa aj na tebe to už je spozorovateľné, len si to sama neuvedomíš, keďže sa kontroluješ každý deň.. haha to milujem keď začnú takéto reči :D akože a čo? Je to náš život, naša voľba- druhí do toho nevidia, koľko úsilia nás to stálo.. a hlavne obety. Viem si predstaviť ten pocit, ako si v sebe musela držať to, čo všetko si o tom naozaj myslíš, keby vedela :D kľudne by si jej skôr ty mohla dať hodinový seminár, to by len pozerala :D

Pridať nový príspevok