38. Deň

04.03.2018 10:12
Ach dievčence moje ide nám to ale pomaly... Chcela by som to urýchliť. Ale ako ? Vlastne áno viem... Všetko by som mala robiť na 100% ale to sa nie vždy dá. 
Včera som si dala taký volný deň. Čaká ma dlhý týždeň a nemohla som si dovoliť byť takto vysilená. A navyše chcela som si trošku zrýchliť metabolizmus. A páni poviem Vám že sa cítim super. Ako by sa do mňa dostal znova život. Znova mám silu poriadne bojovať s mojou nadváhou. 
Moj včerajší jedálniček:
1x hot-dog, polovica tanieru krupičnej kaše, omeleta s 2 vajíčok a krajec chleba, fidorka, a tanier bryndzových halušiek
Áno mala by som sa cítiť hrozne... Ale ako vravím je mi super a nabrala som znova silu bojovať. 
Včera sme sa boli pozrieť na sibírske tigre... Bože ako mi ich len bolo ľúto. Je to krásne a majestátne zviera a musí takto žiť v klietkach. Neviem však ale či tieto zvieratá nezachránili z cirkusov. Takže určite sa majú lepšie ale stále to nie je ono. Bolo by krásne ich vidieť vo voľnej prírode. 
Dnes ideme znova na ForFishing no tento krát nie do Prahy ale do Trenčína. Hej hej môjmu priateľovi hrabe :D Ideme dva krát na tú istú rybársku výstavu... Čo vám poviem on je maniak. 
PS: Oblečiem svoju bundu ktorú som na začiatku zimy nedopla ani len v tričku. Teraz ju v pohodičke zapnem aj s mikinou. Teším saaaaa. 

...

B.

Dátum: 06.03.2018 | Vložil: Healthy-body.blog.cz

Podle mě je lepší, když to jde pomalu, než-li nějak extra rychle ^^ :)

https://wantbefitm.blogspot.cz/

Dátum: 06.03.2018 | Vložil: WantbefitM

S tou bundou je to skvělá zpráva! Ne každý den je posvícení a člověk si někdy musí oddychnout :) já si například dala větrník, který tak moc zbožňuju :)

thinspiration-kh.blog.cz

Dátum: 06.03.2018 | Vložil: KH

Jeeejo gratulujem k tej bunde :) to je ta najväčšia motivácia ❤❤ prajem vela štastia naďalej ❤

www.kristensplace.blog.cz

Dátum: 05.03.2018 | Vložil: Kristen

Tak je hlavní, že se cítíš dobře :). Jednou za čas je potřeba si dopřát takový den :)

www.walerie-skinny.blog.cz

Dátum: 05.03.2018 | Vložil: Walerie

Super! Takový pokrok, jen tak dále aspon vidíš ze to k něčemu je. :-) <3 A ano tygři jsou nádherné bytosti a ani Škoda ze musí být zavření v kleci, ale co se dá dělat. :-) A těším se má další tvoje pokroky a úspěchy. Občas je třeba udělat takový cheat ďas a evidentně tobě to prospělo. <3

meandmybestfriend.blog.cz

Dátum: 05.03.2018 | Vložil: Wolfy

Ahoj zlatko. Nic si z toho nedělej. Pokud cítíš, že jsi to potřebovala, tak není důvod vyšilovat. Jinak s tou bundou je to skvělé, já to tak měla s bundou taky. ještě v zimě jsem si ji musela zapínat nad zadkem a teď už ji v pohodě zapnu i přes zadek. Todle jsou takové maličkosti, které člověka potěší. Jen tak dál ;) W.

my-slim-diary.blog.cz

Dátum: 05.03.2018 | Vložil: RiRian A.

Nie vždy sa dá ísť naplno, je to vlastne nemožné- človek potrebuje aj takýto únik od reality.. nepríde mi to ani nejako hrozné, dôležitá je hlavne psychika a to, aké máš z toho ty pocity. ak pozitívne, tak verím, že to malo pre teba ten správny účinok :) och áno tie sú krásne :3 to je pravda, ale tak aspoň si môžu trošku pobehať :/ ..no super, gratulujem! Teším sa na tvoje ďalšie úspechy :)

.

Dátum: 04.03.2018 | Vložil: April

Gratulka k bunde, to poteší! :) A občas si nejaký ten cheat day dopriať treba. :) U mňa sú nimi asi tie víkendy, kedy som doma a nemám takú kontrolu nad tým čo a kedy budem jesť. Na intráku to ide ľahšie. :)

Cassie

Dátum: 04.03.2018 | Vložil: anorectic.blog.cz

Gratuluji k nabrání sil a bundě! :) Snad si ForFishing užiješ.

Pridať nový príspevok