Tááák a začínam pracovný maratón uf.

23.02.2018 06:06

Ach ako ja len neznášam toto ranné vstávanie. (Hmmm jasné ak by som cestovala na Kanárske ostrovy  vstávala by som s radosťou. :D) No ja vstávam do práce na 13 h šichtu... Šľak ma trafí. Ale čo, v tejto situácií musím myslieť na peniaze. :D A možno aj na to že nebudem mať prístup k jedlu. Ó áno to sú tie veci na ktoré budem počas práce myslieť.

 

♥♥♥

Dátum: 26.02.2018 | Vložil: www.skinnyandbeautiful.blog.cz

To moc dobře znám taky se mi nechce vstávat do práce

www.meandmybestfriend.blog.cz

Dátum: 26.02.2018 | Vložil: Wolfy

No to ti tedy nezávidím. Drž se, na jednu stranu je dobré, že budeš mít zaměstnanou hlavu ale 13 h šichta?....Blé :D jinak jsem neskutočně ráda za tebe, že ti jde váha dolů. Jen tak dál ;) Za chvilku budeme všechny tam kde chceme :) W.

B.

Dátum: 25.02.2018 | Vložil: Healthy-body.blog.cz

Já teda na jídlo myslím téměř pořád a musím ho mít pořád u sebe :D.

my-slim-diary.blog.cz

Dátum: 24.02.2018 | Vložil: RiRian A.

Prepáč, že sa ti ozývam až teraz, bola som trochu mimo- chcem ti v prvom rade pogratulovať k úbytku váhy, si šikulka :) ! Spravila si mi radosť.. a vôbec som netušila že si bola so Simou spolužiačka, koncert bol fajn, hoc bola dosť sporo odetá ale tak kašlať, to je jej vec ako sa oblieka :D chodila si na strednú do Trnavy? Chápem, nie vždy si s každým sadneš.. ja ju poznám len ako speváčku. Pracovne sa drž a rýchlo ti to ubehne, niečím si hlavu už zamesnáš :) drž sa!

thinspiration-kh.blog.cz

Dátum: 23.02.2018 | Vložil: KH

Ohh..musíš byť v práci dosť vysílená keď si o hlade :( ale držím ti palcee :)

www.walerie-skinny.blog.cz

Dátum: 23.02.2018 | Vložil: Walerie

To ti uteče rychle. .:D A mysli na ty dvě věci a budeš to mít fajn. <3 Já jdu do práce zítra na 12h takže budu na tebe myslet. :D

Pridať nový príspevok