Ach ten lakeť :/

03.02.2018 07:03

Achhh ten moj neštastný lakeť bude asi vážnejší než to vyzerá v skutočnosti. Podla všetkého je to tenisový lakeť, ktorý vzniká pri rovnakej pravidelnej záťaži. Čiže sedí. V pondelok pojdem ku Dr. ak to neprestane. Ale baby poviem vám že to bolí KU*EVSKY... Ohnúť ruku, alebo zatvoriť pasť či niečo zdvyhnúť nepríchádza do úvahy... Pič*...

Koľká irónia osudu, prvý krát v živote som sa už dostala na level 2 s Jillian. A bum, zasa nič... Ani neviete ako ma to len hnevááá !!! Musím si dočasne nájsť iné cviky ktoré nezaťažujú ruky... A potom zasa odznova Jillian :/ Snáď sa raz dostanem až na koniec toho cvičenia. 

Čo sa váhy týka tak nič. Stojím na 67,1kg. Ani sa nepohla. Ale zasa čo by som chcela keď včera večer som si dala kus torty :D Nie nascvál ani nič. Ale bratova sestra mala 18r. a upiekla nám tortu musela som okoštovať aby sa nahodou neurazila. Ale páni tá torta bola naozaj bombová. No a potom aby som zmiernila výčitky som si dala 2 lyžičky jablčného octu pre istotu.

VČERAJŠÍ JEDÁLNIČEK:

R - Sucháre so šunkou + uhorka = 114kcal
D - Mandarínka = 26kcal
O - Slepačia polievka, Ryža s pečeným masom = 291kcal
Ol - Súcháre so syrom a salámom + uhorka = 225kcal
V - Sucháre + párky = 251kcal
2V - Torta = 317kcal
 
VČERAJŠIE CVIČENIE: 
20min. Steper = 224kcal
Trávenie potravín = 122kcal
 
Celkový príjem kcal = 877kcal.
 

♥♥♥

Jully

Dátum: 04.02.2018 | Vložil: https://jullyy.blog.cz/

och snad ti to prejde a lakeť bude okey. Tak váha ti zasa nemože ist dole každy boži den, to by nebolo ani normalne, len si daj viac bielkovin tie ti v tom pomožu ovela viac. :)

B.

Dátum: 03.02.2018 | Vložil: Healthy-body.blog.cz

Tyjo chudáku, tak ať je to brzo lepší!
Já už Jill několikrát do konce docvičila, ale poslední dobou jsem se taky ještě nedostala na konec, taky chci ještě jednou :D.

Malý příjem

Dátum: 03.02.2018 | Vložil: Jess

Zlato, máš i tak malý příjem, zkus zvýšit poměr bílkovin, pak i při stejném počtu kCal budeš hubnout, suchary, rýže, dort, mandarinka = samé sacharidy! I ty párky nejsou jen maso, sýr ok, salám horší.. máš málo kCal ale moc sacharidů. Nediv se, že nehubneš nebo málo. :-( Dej si příště na večeři třeba hovězí na cibulce bez přílohy nebo míchaná vejce místo sucharů na snídani, i na svačiny radši vol jogurt nebo tvaroh a uvidíš ten rozdíl. :-)

Pridať nový príspevok